Enis Arıkan muradına erdi!

Dünyaca ünlü Latin yıldız Jennifer Lopez'i izlemek için Antalya'ya giden Enis Arıkan, Lopez'i yakından görme fırsatı buldu. Büyük heyecan yaşayan Arıkan, o anları sosyal medya hesabından paylaştı...

Takip Et:

‘Jet Sosyete’ dizisinin oyuncularından olan Enis Arıkan, geçtiğimiz sezon aynı zamanda ‘Alice Müzikali’nde de oynamıştı. Arıkan, yer aldığı projeler dışında sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettiriyor. Neredeyse her anını Instagram’ın hikaye bölümünden paylaşan ünlü oyuncu, YouTube kanalı ile de hayranlarının karşısına çıkıyor.

LOCAYA 300 BİN LİRA MI VERDİ?

‘It’s My Party’ isimli turnesi kapsamında Antalya’da konser veren Jennifer Lopez’i izlemeye giden oyuncu, konseri locada takip etmişti. “Loca için 300 bin lira mı verdin?” soruları ile karşı karşıya kalan Enis Arıkan, “İnfluencer olduğum için konsere davet edildim” diyerek durumu açıklamıştı.

BİR ANDA KARŞISINDA JENNİFER LOPEZ’İ BULDU

Konserin olduğu otele yerleşen Arıkan, otelin restoran bölümünde yemek yerken Jennifer Lopez restorana giriş yaptı. Bir anda karşısında Lopez’i gören ünlü oyuncu büyük heyecan yaşadı. o anları sosyal medya hesabından paylaşan Arıkan, “Şu an Jennifer geliyor, yemek yediğim yere. Şaka değil, şu an restorana geliyor. Ne yapacağımı asla bilemiyorum. Gizli çekim yaparsam güvenlik ne yapar, telefonumu alıp atar mı bilemiyorum” şeklinde konuştu.

Enis Arıkan’ın çektiği görüntülerde dünyaca ünlü yıldızın makyajsız ve doğal halleri dikkat çekiyor. Lopez’in çocuklarını bir an olsun yanından ayrılmadığı da görülüyor.