Enis Arıkan canlı yayında Ezgi Mola’yı ifşa etti!

Bir süredir küs oldukları konuşulan yakın arkadaşlar Enis Arıkan ve Ezgi Mola önceki gün birlikte canlı yayın açtı. İkiliyi 80 binden fazla kişi canlı izledi...

Takip Et:

Yakın arkadaşlıkları ile dikkat çeken Ezgi Mola ile Enis Arıkan dün sosyal medyada canlı yayın yaptı. Hayranlarının ısrarına dayanamayan ikili, samimi açıklamalarda bulundu. Enis Arıkan, Hırsız dizisinin seçmelerine giderken yeşil lens ile gittiğini ve seçildikten sonra dizide de 13 bölüm boyunca yeşil lensle oynadığını söyleyerek “Çok zorlanmıştım” şeklinde itirafta bulundu.

Bir itirafta Ezgi Mola’dan geldi. Ünlü oyuncu 5 yıl öncesinde bir eğlence mekanında çıkarken kavganın arasında kaldığını ve ağır bir darbe aldığını “Tam vestiyerin önünde kavga eden iki grubun arasında kaldım. Sağ yanağıma ağır bir darbe almıştım. Ama çıkışta hastane yerine ciğer yemeye gitmiştik.” sözleriyle açıkladı.

Yayında konu galada bir görünüp çıkan ünlülere geldi. Mola, bu tip insanları ‘ti’ye alırken Arıkan, “E sende 15 dakika galada görünüp çıkıyorsun. Hatta o kadar süslenip püslenip gidiyorsun ki arıyorum seni evde olduğunu söylüyorsun” diyerek yakın dostunu ifşa etti. Bu durumu ilk başta inkar eden Mola, “Evet iki defa yapmışımdır” itirafında bulundu.