Eninde sonunda bir yerde patlar bu iş! İyi Günde Kötü Günde mesajı verdi!

Takip Et:
Eninde sonunda bir yerde patlar bu iş! İyi Günde Kötü Günde mesajı verdi!
Eninde sonunda bir yerde patlar bu iş! İyi Günde Kötü Günde mesajı verdi!

Magazinn / Ayrıntı – Star TV ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan Iyi Günde Makûs Günde dizisinin 4. yeni kısmı 3 Ekim akşamı izleyicilerin karşısına çıkacak. Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni kısmında hem duygusal hem cümbüşlü hem de görsel şölen yaşatacak anlar var…

Iyi Günde Makûs Günde dizisi 4. kısımdan 2. fragman yayınlandı. Dizinin natürel yaşamın içinden görüntüleri izleyenlerin sevincini artıracak.
Elçin Sangu ve Ozan Dolunay ikilisinin zaferli geçimi ve yüksek enerjileri ile Star TV dizisi, yeniden izleyicileri ekran başında keyiflendirecek sahnelerle geliyor.

Peki 4. yeni kısımda başka neler yaşanacak? İşte yeni kısımdan yeni görüntüler ve özet bilgiler:

Leyla, Sarp’ın sahte iş öneriyi oyununu ortaya çıkartmıştır.
Sırf Sarp’a inat Melisa ile onlara yeryüzünün baktığı en hoş düğünü yapacaktır. Sarp da Leyla’nın bu atağına karşılık vermekte geç kalmaz.

Leyla’nın gitmeme kararıyla, Sarp’ta Melisa ile birbirlerine ne kadar aşık olduklarını gösterme tasarıyı yapar. Sarp’ın annesi Perihan, Leyla’yı nereden tanıdığını kavramaya çalışmaktadır. Bu surattan aralıksız Leyla ile fikir ister. Sarp her seferinde bir mazeret tespit edip ikiliyi bir araya getirmemeye çalışır.

Bu gerekçelerden biri de tadım yapmak için hep birlikte üniversiteden dostu Ediz’in bağ evine gitmektir.