Engin Öztürk’ün hayranlarından bir ricası var… Instagram’da paylaştı…

Takip Et:
Engin Öztürk’ün hayranlarından bir ricası var… Instagram’da paylaştı…
Engin Öztürk’ün hayranlarından bir ricası var… Instagram’da paylaştı…

Magazinn /Ayrıntı – Bir vakittir ekranlarda olmayan ve tv8’in Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisi ile yine dönmeye hazırlanan Engin Öztürk, yaptığı instagram paylaşımıyla dikkatleri çekti. Oyuncu, 28 Eylül’deki doğum günü için bir kaç gün evvelden hayranlarına ve hoşlananlarına bir mevzuda ricada bulundu.

Hakikatinde bir vakittir birçok ünlü ad eş çağrılarda bulunuyor doğum günlerinde. Kendilerine armağan sevk edilmesi yerine değişik yerlere bağış yapılması teklifinde bulunuyor tanınmış adlar.
Sosyal medyadan sevgilerini, methiyelerini bolca ileten hayranlar, doğumgünü için de muhtemelen muhtelif sürprizlere hazırlanıyorlar.

İşte bu sebeple oyuncu yapılacak bu cins sürprizlere evvelden başka bir adres göstererek hem hayırlı bir iş yapıyor hem de takipçilerinin de gönlünü kırmamış oluyor.

İşte Engin Öztürk’ün paylaşımı:

Sevgili Ailem ve Arkadaşlarım,

Hangi armağan otizmli bir çocuğun yaşamını değiştirmekten daha değerli olabilir? 28 Eylül benim doğum günüm.
Bu özel günde sizlerden armağan ya da organizasyon istemiyorum. Otizmli çocuklar için eğitim haktan da öte tek çare. Otizmli çocukların tek rehabilitasyonları olan yoğun, özel ve sürekli eğitimlerine devam edebilmeleri için desteğinize ihtiyaçları var. Sizlerin desteğiyle doğum günüm iyilik günüm olsun… 1 seanslık eğitim desteği 180 TL’dir.

My Dear Family and Friends,

What gift could be more precious than changing the life of a child with autism? My birthday is September 28th.
For my special day, I do anekdot wish for any gifts or parties. Beyond being a right, education is the sole “remedy” for children with autism. Education is the only treatment for autism, and children with autism need your support in order to continue with their intensive, special and continuous education. With your support, my birthday could be a day of goodness. The cost for one educational session is 180 Turkish Liras.

Engin Öztürk @tohumotizm @iyilikpaylas

.