Engin Altan Düzyatan’dan Burak Özçivit yorumu!

Yeni sezonda Kurşun dizisi ile ekranlarda olan Diriliş Ertuğrul dizisinin Ertuğrul Bey'i Engin Altan Düzyatan, dizinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman'ı ve başrol Burak Özçivit'in performansını değerlendirdi...

Takip Et:

Geçtiğimiz sezon final yapan Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra ekranlara ara vermeden Kurşun dizisinde Savcı Osman olarak karşımıza çıkan Engin Altan Düzyatan, önceki akşam teknik direktör Mustafa Denizli ile Ulus’ta bulunan bir mekanda yemek yedi. Mekan çıkışı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan yakışıklı oyuncu, Kurşun dizisinin reytinglere yenik düşüp erken final yapması hakkında “Olur öyle şeyler, hayırlısı olsun. Bazı işler oluyor, bazı işler olmuyor”  ifadelerini kullandı.

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde çekilen Kuruluş Osman’a, ‘Ertuğrul’ karakterinin ölmediği ve Ertuğrul Bey’in tekrar diziye dahil olacağı iddiaları hatırlatılınca oyuncu, “Şu an için öyle bir şey konuşmadık, haberimiz yok yani” yanıtını verdi.

“Diziye dönmek ister misiniz?” sorusuna ise Düzyatan, “Orası çok severek çalıştığım, çok güzel bir işti. Biz bir işi sonlandırdık, yeni bir işe başlandı. Orada çalışan ekip arkadaşları benim arkadaşlarım. Hala aynı ekip devam ediyor. Sağ olsunlar, görüyorum takip ediyorum, çok da beğeniyorum. Bu plan meselesi, böyle bir planla ayrılmamıştık oradan, sonuçta bu başka bir dizi aslında yeni bir dizi. Değerlendiririz bakarız, ederiz. Şu an için öyle bir durum yok. Biraz dinlenmek istiyorum” dedi.

“BURAK GAYET İYİ OYNUYOR!”

Diriliş Ertuğrul döneminde reytinglerin daha yüksek olduğu yorumuna Düzyatan, “Sevdiğimiz arkadaşlarımız, ne kadar güzel bizim yarattığımız bir işi devam ettiriyorlar, bunlar iki farklı iş, ben çok severek izliyorum. Hayırlısı olsun” şeklinde konuştu. “Reytinglerde yükseliş olur mu?” sorusuna ünlü oyuncu, “Reytingleri çok takip etmedim ama olacaktır” cevabını verdi. Son olarak Burak Özçivit’in performansıyla ilgili sorulara Düzyatan, “Gayet iyi, gayet iyi” yanıtını verdi.