Engin Altan Düzyatan’a sürpriz partner!

'Diriliş Ertuğrul'dan sonra ekranlara ara vermeyerek 'Kurşun' dizisi ile anlaşan Engin Altan Düzyatan'a partner olarak Cansu Dere, Hande Erçel, Neslihan Atagül gibi oyuncuların adı geçmişti. Son iddiaya göre Düzyatan ile başrolü paylaşması için Burçin Terzioğlu ile anlaşıldı...

5 sezon boyunca izleyicisinin karşısına ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi ile çıkan Engin Altan Düzyatan, dizinin final yapmasının ardından ekranlara ara vermek istemedi. Yaz boyunca gelen teklifleri değerlendiren ünlü oyuncu, ‘Kod Adı Kurşun’ dizisinde karar kılmıştı. Bir süredir yakışıklı oyuncu için partner aranıyordu. Düzyatan ile ekranda boy göstermesi için Hande Erçel, Cansu Dere, Neslihan Atagül gibi isimlere teklif gittiği konuşuluyordu.

GAZETECİ LEYLA OLUYOR

Most Production’un yapımcılığını üstlendiği dizi hakkında ortaya atılan son iddiaya göre; Engin Altan Düzyatan’ın partneri Burçin Terzioğlu oldu. 1970’li yıllarda geçen bir hikayeyi anlatan dizide güzel oyuncu, gazeteci Leyla karakterini canlandıracak.

Eski sevgilisi İlker Kaleli ile birlikte rol aldığı ‘Poyraz Karayel’ dizisinde hayat verdiği Ayşegül karakteri hafızalara kazınan Terzioğlu, son olarak Netflix için hazırlanan ‘Hakan Muhafız’ dizisinin kadrosundaydı.