Engin Altan Düzyatan’a bomba teklif!

Engin Altan Düzyatan'a çekimleri Londra ve Los Angeles’ta yapılacak ve dünyaca ünlü bir dijital platformda yayınlanacak bir dizi için teklif geldiği iddia edildi...

Takip Et:

Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey‘i canlandıran Engin Altan Düzyatan, dizinin yayınlandığı 5 sezon boyunca adeta altın çağını yaşamıştı. Diriliş Ertuğrul‘dan sonra Kurşun isimli dizide oynayan ve reytinglerin düşük gelmesi sebebiyle ekranlara veda eden Engin Altan Düzyatan‘ın Diriliş‘in devamı olan Kuruluş Osman‘da oynayacağı konuşuluyordu. Ünlü oyuncu hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; Düzyatan’a yeni çekilecek ABD yapımı bir diziden teklif geldi. Çekimleri Londra ve Los Angeles’ta yapılacak dizi, dünyaca ünlü bir dijital platformda yayınlanacak. Engin Altan Düzyatan, sıcak baktığı projeye ‘evet’ yanıtını verirse, eylül ayında ailesiyle birlikte Londra’ya taşınacak. Çekimleri 2 yıl sürecek projedeki tek Türk oyuncu da Düzyatan olacak. Ünlü oyuncuya Hollywood kapılarını açacak projenin diğer detayları ise henüz açıklanmadı.