Engin Altan Düzyatan yeni projesini açıkladı!

Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen oyuncu Engin Altan Düzyatan, çektikleri belgeselin yakında çıkacağını söyledi...

Takip Et:

5 sezon boyunca ekranlarda olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Gazi‘yi canlandıran Engin Altan Düzyatan, reyting rekorları kıran dizi sayesinde ünününe ün katmıştı. Diriliş Ertuğrul’dan sonra ekranlara ara vermeyerek Kurşun dizisinde oynayan ünlü oyuncu, son projesinde ise reytinglerin düşük olması sebebiyle hüsrana uğramıştı.

Önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere takılan Düzyatan, hayranlarını sevindirecek bir açıklamada bulundu. Ünlü oyuncu, “Önümüzdeki günlerde çekmiş olduğumuz belgesel çıkacak. Fotoğraf sergisi bu planlarımız arasında ama net bir şey henüz yok.” şeklinde konuştu.

Engin Altan Düzyatan, geçtiğimiz günlerde Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman’ın kadrosuna katılacağı haberleri hakkında  “Şu an için öyle bir şey konuşmadık, haberimiz yok yani” açıklamasında bulunmuştu. Düzyatan‘ın sakallarını yeniden uzatmaya başlaması diziye hazırlık olarak algılanmıştı.