Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun ‘Kurşun’ tarzı!

Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun başrolünde yer aldığı ‘Kurşun’ dizisinin çekimleri başladı. İki ünlü oyuncunun dizi için büründüğü imajlar dikkat çekti…

Takip Et:

5 sezon boyunca ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi ile ekranlara gelen Engin Altan Düzyatan, yıllarca uzun saçları ve sakalları ile hayranlarının karşısına çıkmıştı. Diriliş Ertuğrul’un final yapmasının ardından gelen teklifleri değerlendiren yakışıklı oyuncu, Kurşun dizisinde yer almaya karar vermişti. Bölüm başı 200 bin lira alacağı konuşulan Düzyatan’ın partneri ise son olarak Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi ‘Hakan Muhafız’da Hülya karakterine hayat veren Burçin Terzioğlu olmuştu.

ENGİN SAVCI, BURÇİN GAZETECİ OLUYOR

5 yıl boyunca Ertuğrul Bey’i canlandıran Engin Altan Düzyatan, bir dönem dizisi olma özelliği taşıyan Kurşun’da savcı oluyor. 1970’li yıllarda geçen hikayede Burçin Terzioğlu ise gazeteci Leyla’ya hayat veriyor. Yeni sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen dizinin Most Production tarafından yapılıyor. Ayrıca dizinin proje tasarımında ise Gül Oğuz’un imzası var.

İki ünlü oyuncunun hayranları tarafında merakla beklenen dizinin çekimleri başladı. Dizinin setinden ilk fotoğraflar da yayınlandı. Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun dizi için büründüğü tarz dikkat çekti.

 

Yıllardır uzun saçlı ve sakallı olan Engin Altan Düzyatan’ın sakalsız ve bıyıklı hali sevenlerini şaşırttı. Burçin Terzioğlu’nun ise saçlarının renginin açıldığı ve uzadığı görüldü. Güzel oyuncunun  saç stili ve kıyafetleri 70’li yılları yansıtıyor.