Engin Altan Düzyatan: “Neslişah’ı tanıdıktan sonra aşık oldum!”

Gelecek sezon 'Kurşun' isimli dizi ile ekranlarda boy gösterecek olan Engin Altan Düzyatan, Hello dergisine iş ve özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu...

0

5 sezon boyunca yayınlanan ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinde Ertuğrul Bey karakterine hayat veren ve bu karakterle özdeşleşen oyuncu Engin Altan Düzyatan, dizinin final yapmasının ardından yeni sezon için çalışmalara başladı. Kariyerinde yükselişte olan oyuncu ‘Kurşun’ dizisi ile ekranda olacak. Yakışıklı oyuncunun partneri olarak ise Cansu Dere’nin adı geçiyor.

Hello dergisine konuşan Düzyatan, “Kendimi izlerken çok sert eleştiririm. Gelişmenin yolu da buradan geçiyor. Çünkü oyunculukta her zaman daha fazlası ve iyisi var.” açıklamasında bulundu.

Özel hayatı hakkında da konuşan ünlü oyuncu, 2014 yılında evlendiği iki çocuğunun annesi Neslişah Alkoçlar hakkında şunları söyledi:

”Eşimi tanıdıktan sonra ona aşık oldum. Hayatımızı paylaşmak istediğimiz için evlendik. Eşim Neslişah çok şahsına münhasır, benden farklı bir kişilik. Bu bizi besliyor. Beraber vakit geçirmekten çok keyif alıyoruz.”

Kendisi için aşkın ne demek olduğundan da bahseden Düzyatan, “Aşk harika bir his. Kendinizi tamamlanmış hissediyorsunuz. Aşıkken şu an olduğum adam gibi oluyorum.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here