Engin Altan Düzyatan için arayış devam ediyor!

'Diriliş Ertuğrul'dan sonra 'Kurşun' dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Engin Altan Düzyatan'a partner olarak Hande Erçel, Neslihan Atagül ve Cansu Dere gibi isimlerin adı geçiyordu. Düzyatan'a partner arayışı devam ediyor...

Takip Et:

‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi ile 5 sezon boyunca ekranlarda olan ve canlandırdığı Ertuğrul Bey karakteri ile özdeşleşen Engin Altan Düzyatan, dizinin final yapmasının ardından gelecek sezon için ara vermeyerek yeni projeleri değerlendirmeye başlamıştı. ‘Kurşun’ dizisi ile anlaşan ve gelecek sezon FOX TV’de olacak olan yakışıklı oyuncunun hala partneri belli olmadı.

Most Production imzalı dizide son olarak Düzyatan’ın partneri olması için Hande Erçel ile görüşüldüğü iddia edilmişti. Halka dizisinden ayrılan Erçel’in teklife sıcak baktığı konuşuluyordu.

Düzyatan’la adı geçen bir diğer isim ise Cansu Dere olmuştu. Medyapım’ın TV 8’de yayınlanacak bir dizisinde yer alacağı kesinleşen Cansu Dere, senaryo ile alakalı bir durum yüzünden yapım şirketiyle karşılıklı olarak anlaşmasını feshetmişti. Güzel oyuncunun, Düzyatan ile partner olup olmayacağı da bir muammaya döndü.

Engin Altan Düzyatan’la partner olacağı konuşulan Neslihan Atagül’ün ise Engin Akyürek ile ‘Sefirin Kızı’ dizisinde oynayacağı öğrenilmişti.