Medya

Engin Akyürek’ten yeni projeye yeni imajı!

Beren Saat ile Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde başroö oynayan ve dizi sayesinde yıldızı parlayan Engin Akyürek yıllar içerisinde oynadığı dizilerdeki başarılı performansı ile ününe ün katmıştı. Yer aldığı dizilerin yurt dışına satılmasıyla dünya genelinde de tanınır bir hale gelen yakışıklı oyuncu, Kara Para Aşk’tan sonra Ölene Kadar dizisinde oynamıştı. Uzun süredir ekranlardan uzak olan Akyürek, geçtiğimiz yıl Bir Aşk İki Hayat isimli filmle sinema sahnesinde Bergüzar Korel ile birlikte yer almıştı.

Yeni sezonda Sefirin Kızı isimli dizi ile ekranlara dönecek olan Engin Akyürek’in partnerinin Neslihan Atagül olduğu geçtiğimiz ay duyurulmuştu. Merakla beklenen dizinin çekimleri 25 Ekim’de başlayacak. Muğla’da çekilecek olan Sefirin Kızı dizisinin yurt dışında geçen kısımları ise Karadağ’ın en turistik şehri Montenegro’da çekilecek. Neslihan Atagül, Muğla’da devam eden çekimler sırasında otel yerine köy evinde kalmak istediği için ev arayışına girmişti.


SAÇ VE SAKALLARI GİTTİ

Yayınlanmaya başladıktan sonra yurt dışına satılması beklenen dizinin iki başrolü Engin Akyürek ve Neslihan Atagül, önceki günlerde dizinin okumaları için bir araya geldi. İkilinin ilk kez yan yana geldiği anlar sosyal medyada çok konuşuldu. Sempatik halleri ile dikkat çeken Neslihan Atagül, etrafa gülücük saçarken Engin Akyürek’in yeni imajı dikkatlerden kaçmadı. Uzun saç ve sakallı hallerine alışkın olduğumuz yakışıklı oyuncu sakalsız hali ile herkesi şaşırttı. Akyürek’in hayranları ünlü oyuncunun yeni imajı karşısında ikiye bölündü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu