Medya

Engin Akyürek’ten sosyal medya sürprizi!

Star TV’de yayınlanacak olan Sefirin Kızları isimli dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Engin Akyürek, 25 Ekim’de başlayacak olan çekimlerle birlikte bir süre Muğla’da yaşayacak. İlk kez Neslihan Atagül ile birlikte oynayacak olan ve bölüm başı 200 bin lira alacağı konuşulan Engin Akyürek’in dizisi şimdiden merak konusu oldu.

Sosyal medyada hesabı bulunmayan Engin Akyürek, son olarak kendisine ulaşmak isteyen hayranlarının menajerlik şirketine attığı maillerle magazin gündemine gelmişti. Dünya genelinde birçok hayranı olan özellikle Latin Amerika’da çok sevilen Akyürek’in fanları oyuncuya sosyal medyadan ulaşamayınca çareyi menajerlik şirletini mail bombardımanına tutmakta bulmuştu. Zamanla bu mail sayısı 100 bini geçmişti.

HAYRANLARININ ISRARLARINA DAHA FAZLA KAYITSIZ KALAMADI

Tüm dünyada tanınmasına rağmen mütevazi bir hayat yaşayan ve oyunculuğu dışında gündemde olmayı sevmeyen yakışıklı oyuncu, sosyal medyaya da mesafeli duruyor. Sosyal medyada zaman kaybetmek istemeyen ve hayatını gözler önüne sermekten çekinen oyuncu, uzun yıllardır herhangi bir platformda yer almıyor. Kendisi açmasa da hem Instagram hem de twitter da adına birçok profil açılan Engin Akyürek’in sosyal medya yer alamaya başlayacağı iddia edildi.

Gelen binlerce mail ile hayranlarının çağrılarına daha fazla kayıtsız kalamayan ünlü oyuncunun Instagram’da resmi bir hesap açması bekleniyor. Bu hesabın ne zaman açılacağı henüz belli değil. Ayrıca hayranlarının yıllardır beklediği Instagram hesabının Engin Akyürek tarafından yönetilip yönetilmeyeceği de bilinmiyor. Oyuncu bu noktada özel bir sosyal medya ekibiyle de çalışabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı