Engin Akyürek’in peşine düştüler!

Engin Akyürek'e ulaşmaya çalışan hayranları, sosyal medya hesabı bulunmayan oyuncuya ulaşmak için çareyi Akyürek'in menajerlik şirketine mail atmakta buldu...

Takip Et:

2004 yılında Türkiye’nin Yıldızları isimli yetenek yarışmasına katılan Engin Akyürek, yarışmada birinciliği elde etmişti. Türkiye’nin Yıldızları’ndan sonra birçok dizi teklifi alan yakışıklı oyuncu, aynı yıl Nehir Erdoğan ile Özgür Çevik’in başrolünde yer aldığı Yabancı Damat dizisi ile oyunculuğa başlamıştı. Akyürek, bu dizide usta oyuncular Zeki Alasya, Erdal Özyağcılar ve Sumru Yavrucuk ile oynama fırsatı bulmuştu.

Yabancı Damat’tan sonra sırayla Karayılan, Bir Bulut Olsam gibi dizilerde oynayan ünlü oyuncunun yıldızının parladığı dizi ise Beren Saat ile oynadığı Fatmagül’Ün Suçu Ne? olmuştu. Akyürek, daha sonra Tuba Büyüküstün ile Kara Para Aşk’da yer almıştı. Son olarak Ölene Kadar dizisinde Dağhan karakterine hayat veren Engin Akyürek, Sefirin Kızı isimli dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Diziden bölüm başı 200 bin lira alacağı kazanacağı konuşulan oyuncu, Neslihan Atagül ile başrolü paylaşacak.

Tüm dünyada birçok hayranı olan yakışıklı oyuncu, dizileriyle Arap ülkeleri ve Latin Amerika’da fırtınalar estiriyor. Özellikle Latin Amerika’da binlerce hayranı bulunan Engin Akyürek’in fotoğrafları ülkelerde erkek kuaförlerinin camına asılmaya bile başlamıştı. Engin Akyürek’in tarzına sahip olmak isteyenler soluğu berberlerde alıyordu.

MENAJERLİK ŞİRKETİNİN MAİL KUTUSU DOLDU TAŞTI! 

Engin Akyürek, Türkiye’de ve dünyada binlerce hayranı bulunmasına rağmen sosyal medya hesabı olmayan bir ünlü. Ne Instagram ne de Twitter hesabı bulunan oyuncunun hayatı hayranları tarafından büyük bir merak konusu. Yakışıklı oyuncuya hiçbir şekilde ulaşamayan hayranları çareyi menajerlik şirketine mail atmakta buldu. Bu zamana kadar ünlü oyuncunun hayranlarının şirketin mail kutusuna yüz binlerce mail attığı öğrenildi.