Engin Akyürek’in mutlu günü!

Oyuncu Engin Akyürek, önceki günlerde kardeşi Eren Akyürek'in düğünündeydi. Ünlü oyuncu, düğünün en çok eğlenen ismi oldu...

Takip Et:

Engin Akyürek’in kardeşi Eren Akyürek, ünlü oyuncunun doğum günü olan 12 Ekim’de dünyaevine girdi. Kardeşinin düğünün bütün masraflarını karşılayan ünlü oyuncu, gece boyunca pistten inmedi. Ailesi ve akrabaları ile yakından ilgilenen Akyürek, düğünün en çok eğleneni oldu. Bu zamana kadar ağırbaşlı tavırlarıyla tanıdığımız yakışıklı oyuncunun düğünde dans ederken çekilen videoları sosyal medyada büyük ilgi gördü. Sürekli olarak etrafa gülücükler saçan Akyürek, akrabaları ile halay da çekti. Egosuz, mütevazi tavırlarıyla dikkat çeken Engin Akyürek hem düğünde hem de sosyal medyada büyük taktir topladı.

HAYRANLARININ ISRARLARINA DAYANAMADI

Farklı tarzı ve duruşuyla her daim merak uyandıran Engin Akyürek, yer aldığı birçok dizi ile yurt dışında da epey tanınan ünlü oyuncularımızdan biri. Akyürek’in, özellikle Latin Amerika ve Arap ülkelerinde binlerce hayranı bulunuyor. Ünü ülke sınırlarını aşan oyuncunun hayranlarının bu zamana kadar tek kızdığı nokta Akyürek’in sosyal medya hesabının olmaması. Yakışıklı oyuncuyla iletişim kurmak isteyen hayranları bu yüzden Akyürek’in bağlı bulunduğu menajerlik şirketinin mail adresine on binlerce e-posta attı.

Sosyal medya kullanmak istemeyen ve hayatını gözlerden uzak yaşamaya çalışan Engin Akyürek’in hayranlarının ısrarına dayanamadığı konuluyor. İddialara göre; ünlü oyuncu yakın zamanda sosyal medyada resmi adreslerini açacak. Bu iddianın ortaya atılması Engin Akyürek’in hayranlarını heyecanlandırdı. Instagram’da ünlü oyuncu adına birçok fan sayfası bulunuyor. Sevenleri Engin Akyürek’in her adımını takip etmeye çalışıyor.