Kültür ve Sanat

Engin Akyürek hayranlarına müjde!

Star TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Sancar Efe karakterine hayat veren ve başarılı oyuncu Neslihan Atagül ile kameralar karşısına geçen Engin Akyürek, hem ülkemizde hem de yurt dışında hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip. Öyle ki Arap Yarımadası’ndan Portekiz’e kadar uzanan hayranları ünlü oyuncu için Türkiye’ye geliyor. Yurt dışı pazarında yer aldığı dizlerle var olan ünlü oyuncunun başrolünde olduğu diziler yayınlandıkları ülkelerde reytingleri alt üst etmeyi başarıyor. Bu sebeple Akyürek’in içerisinde bulunduğu her diziye yurt dışına satılacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra özel hayatını gözlerden uzak tutması, mütevazi tavrı ile hayranlarının gönlünde taht kuran Engin Akyürek, edebi tarafını ile de sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Bir dergide yazarlık yaptığı bilinen yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz yıllarda Sessizlik isimli kitabını çıkarmıştı. İmza günleri düzenleyen Akyürek’i görmek isteyen hayrnalrı imza gününe akın etmişti. Hatta düzenlenen organizasyonlarda ünlü oyuncunun Türk hayranlarından çok yabancı hayranları yer almıştı.

ENGİN AKYÜREK’İN SESSİZLİK’İ İSPANYOLCAYA ÇEVRİLİUYOR!

Engin Akyürek’in kaleme aldığı Sessizlik kitabı hakkında yeni bir gelişme yaşandı. İspanya ve Latin ülkelerinde binlerce hayranı bulunan Akyürek’in Sessizlik adlı kitabının İspanyolca’ya çevrileceği öğrenildi. Özellikle Güney Amerika’da çok sevilen ve buradaki hayranlarının talebiyle Güney Amerika’ya giden ünlü oyuncunun kitabının İspanyolca’ya çevrilecek olması hayranlarını heyecanlandırdı. Daha önce Güney Amerika’da Engin Akyürek’in saç modelinin popüler olduğu ve erkeklerin berberlere ünlü oyuncunun fotoğrafını gösterdiği bilgisi haber olmuştu. Hayranlarının ısrarı ile Akyürek’in kitabının İspanyolca’ya çevrilmesi için adım atıldı.

Öte yandan Engin Akyürek, Türkiye’de ve dünyada binlerce hayranı bulunmasına rağmen sosyal medya hesabı olmayan bir ünlü. Ne Instagram ne de Twitter hesabı bulunan oyuncunun hayatı hayranları tarafından büyük bir merak konusu. Yakışıklı oyuncuya hiçbir şekilde ulaşamayan hayranları geçtiğimiz aylarda çareyi menajerlik şirketine mail atmakta bulmuştu. Bu zamana kadar ünlü oyuncunun hayranlarının şirketin mail kutusuna yüz binlerce mail atmıştı. Mail trafiğinden yorulan menajerlik şirketi oyuncuya baskı yapıp sosyal medya hesabı açmasını istemişti. Fakat Akyürek hala sosyal medyadan uzak durmayı tercih ediyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu