Magazin

Engin Akyürek gönlünü genç moda tasarımcısına kaptırdı!

Son olarak adı kendisi gibi oyuncu olan Cansu Dere ile aşk yaşadığı dedikodularına karışan Engin Akyürek’in gerçek sevgilisi ortaya çıktı. Özel yaşantısını basın önünde yaşamaktan kaçınan ve sosyal medya hesabı bile bulunmayan yakışıklı oyuncu, hem işte hem de aşkta kazandı.

ENGİN VE SEVGİLİSİNİN BASIN ÖNLEMİ

İddiaya göre; ‘Sefirin Kızı’ isimli dizi ile setlere dönecek olan oyuncu, bir yıl önce aşkı da buldu. Akyürek, arkadaşları vasıtasıyla tanıştığı moda tasarımcı Nevbahar Doyuran ile birlikte. Çiftin, magazin basınına görüntü vermemek için ünlü oyuncunun evininde bulunduğu Anadolu Yakası’nda görüştüğü ve sakin mekanları tercih ettiği konuşuluyor. Akyürek ve Doyuran mekanlara ayrı ayrı gelip ayrı ayrı çıkıyor.

AMERİKA’DA EĞİTİM GÖRDÜ

Bir anda kim olduğu merak konusu olan Nevbahar Doyuran, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Moda Tasarım bölümünde üniversite eğitimini tamamladı. Doyuran, üniversiteden sonra Amerika’ya gidip New York’taki Fashion Institute of Technology’de moda tasarımı üzerine dört yıl eğitim gördü. Genç moda tasarımcısı şu anda Türkiye’nin ünlü bir giyim firmasında çalışıyor.

Nevbahar Doyuran

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu