Engin Akyürek alacağı ücretle herkesi geride bıraktı!

Gelecek sezon ekrana gelecek olan iddialı yapımlar henüz başlamadan başrollerindeki yakışıklı oyuncuların alacakları ücretler konuşulmaya başladı. Bölüm başı 200 bin lira alacak olan Engin Akyürek zirveye otururken, Engin Altan Düzyatan haftalık 150 bin liraya anlaşarak Akyürek'i takip etti..

Takip Et:

Gelecek sezon ekranlarda yer alacak olan dizilerin konuları, oyuncu kadroları ve yayınlanacağı kanalları yavaş yavaş belli oluyor. Böylelikle yeni nesil jönlerimizin de  başrollerinde bulundukları iddialı yapımlardan bölüm başı ne kadar alacağı da konuşulmaya başladı.

HER AY SERVET KAZANACAK

Uzun süredir ekranlarda olmayan Engin Akyürek’in hem Türkiye hem de yurt dışında büyük bir hayran kitlesi olduğu biliniyor. Yer aldığı projelerin reytinglerde üst seviyelerde bulunması yakışıklı oyuncuyu alacağı ücret noktasında da zirveye taşıyor. Neslihan Atagül ile başrolünde yer alacağı ‘Sefirin Kızı’ dizisinin hazırlıkları devam ederken Akyürek’in bölüm başı 200 bin lira alacağı öğrenildi. Ünlü oyuncu alacağı ücretle diğer jönleri geride bırakırken, her ay bir servet kazanacak.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN BÖLÜM BAŞI 150 BİN LİRA ALACAK

‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinde 5 sezon boyunca ‘Ertuğrul Bey’ karakteri canlandıran Engin Altan Düzyatan, dizinin final yapmasının ardından ekranlara ara verememiş ve yeni sezon için ‘Kurşun’ dizisi ile anlaşmıştı. ‘Savcı Osman’ karakterine hayat verecek olan oyuncunun Burçin Terzioğlu ile partner olacağı konuşuluyor. Düzyatan, gelecek sezon bölüm başına alacağı 150 bin lira ile en çok kazanan oyunculardan olacak.

TOLGAHAN SAYIŞMAN DA EKRANLARA DÖNÜYOR

Geçtiğimiz aylarda oğlu Efehan’ın doğmasıyla baba olma mutluluğunu yaşayan Tolgahan Sayışman da bu sezon ekranlara dönüyor. ‘Şampiyon’ dizisi ile anlaşan oyuncu, haftalık 65 bin lira kazanacak.