Magazin

Enes Batur’dan evlilik açıklaması geldi!

Geçtiğimiz gün sevgilisi Damla Aslanalp ile nikah masasına oturan Enes Batur, düğün fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmıştı. Ancak sosyal medya fenomeninin evliliği takipçileri tarafından ‘reklam’ olarak nitelendirildi.

YouTube’da 10 milyona aşkın takipçisi bulunan Batur’un, yakında vizyona girmesi beklenen filmin reklamını yapmak için evlendiği öne sürüldü. Bunun yanı sıra, düğün organizasyonunun, yeni filmden bir sahne için gerçekleştiği de söylendi.


Konuyla ilgili Enes Batur şu açıklamayı yaptı; “21 yaşında yolun başındayım, hayatımın en büyük ve en doğru kararını aldım, yol arkadaşımın buldum. Acı tatlı günleri birer anı olarak geride bırakırken, umut ve sevgi dolu bir geleceğe ilk adımı atmış olmanın tarif edilmez mutluluğu içerisindeyim. Sonsuzluğun madalyası bir hayat arkadaşı… Bu mutluluktan öte daha ne olabilir bilmiyorum. Sadece bu duygunun yaşanmadan tarif edilemeyeceğini biliyorum. Sizler ve diğerleri için tek temennim, bu mutluluğu yaşamaktan korkmayın. Unutmayın, hiçbir şey için erken, hiçbir şey için geç değildir.”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu