Müzik

Enes Batur Gerçek Kahraman filminin müziği Emre Kaya’dan!

Filmin müziği için “Nefes” adlı bir beste yapan Emre Kaya, galada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Enes Batur’un yeni filmi hakkında övgü dolu sözler sarf eden Emre Kaya, filmin çok izleneceğini de vurguladı. Film için yaptığı ve damga vuracağını söylediği “Nefes” adlı parça için bir de klip hazırlayan Emre Kaya, “Bu klipte toplum nazarında hassas noktalara değindik. Kadına şiddet, çocuk tacizi, doğanın katledilmesi ve hayvanlara şiddeti konu alan klibimiz sadece dijital platformlardan müzikseverlerle buluşacak. Klipte bu hassas konulara değinmemin sebebi, artık bu kötü olayların sonlanması için bir şeyler yapmak istememdir.” dedi.

Emre Kaya, muhabirlerin “Şarkı klibinde şiddete şiddetle karşılık vermeniz şart mıydı?” sorusuna ise klipte kötü insanları cezalandıran bir karakteri canlandırdığını ve bu karakteri canlandırmayı kendisinin istediğini söyledi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu