En sıra dışı parti!

31 Ekim'e saatler kala Cadılar Bayramı hazırlıkları da devam ediyor. Crowne Plaza Florya'da yapılacak olan Cadılar Bayramı partisi bu yılın en iddialı etkinliklerinden biri olmaya aday...

Takip Et:

Geçtiğimiz yıllar içerisinde ülkemizde de yaygın bir şekilde kutlanmaya başlayan Cadılar Bayramı’na saatler kaldı. İstanbul’un önde gelen mekanları yarın gerçekleştirilecek olan Cadılar Bayramı partileri için hummalı bir hazırlık içerisinde. En çok eğlendiren olmak için çeşitli organizasyonlar yapan mekanlardan Crowne Plaza Florya ise etkinlikleriyle bu yılın en iddialı partisine imza atmayı hedefliyor.

CADILAR BAYRAMI’NA ÖZEL HAZIRLIKLAR

Crowne Plaza Florya’da gerçekleştirilecek olan Cadılar Bayramı partisi için her şey düşünüldü. 31 Ekim akşamında korku ve eğlence arayanların akın etmesi beklenen otelin Cadılar Bayramı etkinliğinde yok yok! Gece boyu DJ performanslarının olacağı Cadılar Bayramı etkinliğinde Crowne Plaza Florya, heyecanın hiç bitmeyeceği bir parti yapacak. Crowne Plaza Florya yetkilileri, partide Cadılar Bayramı ruhuna uygun dekorlar ile misafirlerini karşılayacak. Ayrıca Cadılar Bayramı için özel bir menü ve özel kokteytler hazırlayan otel, gece boyunca sürecek bir eğlence vadediyor.

Amerika’dan sonra zamanla Avrupa ülkelerine yayılan Cadılar Bayramı, yıllar içerisinde ülkemizde de 31 Ekim gecesi düzenlenen partilerle özdeşleşti. Dünya genelinde binlerce kişiyi eğlendiren partilerde katılımcılar sıra dışı kostümleri ile boy gösteriyor. En yaratıcı ve sıra dışı olmak için uğraşan insanlar adeta şekilden şekle giriyor. Dünyaca ünlü yıldızların her yıl birbirinden özel partilerle kutladığı Cadılar Bayramı’na son yıllarda Türk ünlülerde bir hayli önem veriyor. Geçtiğimiz günlerde bir mekanda yapılan Cadılar Bayramı partisinde Hacı Sabancı ve sevgilisi Nazlı Kayı Joker temalı kostümleri ile dikkat çekmişti.