Magazinn TVManşet

En farklı yeni yıl videosu Demet Evgar’dan!

Sözleriyle dikkat çeken bir şarkı seslendiren Evgar, videonun altına “2019 Hepimizi daha iyi birer insan yapsın” şeklinde bir not yazdı.

İşte O Paylaşım:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Magazinn.com (@magazinncomm)’in paylaştığı bir gönderi ()

Demet Evgar kimdir, kaç yaşındadır, boyu kaçtır?

19 Mayıs 1980 tarihinde Manisa’da dünyaya geldi. Aslen Arnavut kökenli olan Demet Evgar, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirdi. Sahneye ilk kez Ray Cooney‘nin Kaç Baba Kaç oyunuyla çıktı. Konservatuvar eğitimi sırasında arkadaşlarıyla Tiyatro Kılçık adlı bir topluluk kurdu. Burada hem oyuncu hem de oyun yazarı olarak çalışan Demet Evgar, Kenter Tiyatrosu’nda Aşk Çemberi adlı oyunda ve Tiyatro Kılçık’ta Takanlar ve Takılanlar ve Ayşegül Hindistan’da adlı oyunlarda rol aldı. Aslı ile Kerem, Bütün Çocuklarım ve Emret Komutanım adlı televizyon dizilerinin yanı sıra Banyo ve “Beyza’nın Kadınları” isimli sinema filmlerinde oynadı. 2007’de, Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelenen Rock Müzikalleri’nde rol aldı.

Demet Evgar, son olarak Kanal D ekranının sevilen yapımlarından biri olan Vatanım Sensin dizisinde tarihte Kara Fatma lakabı ile anılan Fatma Seher karakterini canlandırmıştır.

Şimdilerde Star TV ekranlarının fenomen dizisi Avlu’da Deniz Demir karakterine hayat veren Demet Evgar, 1.63 metre boyunda, 53 kilo ve Boğa burcudur.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu