EMRE KAYA’DAN MÜZİK DÜNYASINA BÜYÜK KAPAK!..

Takip Et:

Dillerden düşmeyen şarkıların yorumcusu ve bestekarı Emre Kaya, “En beğenilen”in konuğu oldu. 

Müzik dünyasının duayen isimleri Samsun Demir ve Behzat Gerçeker, TRT FM’de, ENBE orkestrasının canlı müziği eşliğinde pop müziğin ünlü sesi ve besteci Emre Kaya’yı konuk etti.

Okuduğu birçok şarkıyı kendisi besteleyen, bunun yanı sıra, Murat Dalkılıç, Bengü, Zeynep Dizdar, Yıldız Tilbe ve Niran Ünsal gibi birçok sanatçının en popüler şarkılarında imzası bulunan Emre Kaya, programda tüm soruları kendine has samimi ve içten tavrı ile cevaplandırdı.

Programda, son dönemlerde dillerden düşmeyen "Dın Dın", “Esaret”, “Yapboz”, "Apayrı", "Benimsin", "Kader", "Sana Güvenmiyorum", "Sorma", "Teşekkür ederim" ve “Toz” gibi müzik listelerinin en üst sıralarında yer alan eserlerinin da aralarında bulunduğu 10 eseri canlı olarak seslendiren Emre Kaya, daha sonra iz bırakan anılarından çocukluğuna, müzik kariyerindeki gelecek planlarına ve bestelerini nasıl yaptığına kadar bir çok soruya yanıt verdi.

Samsun Demir’in, sanatçılara çok şarkı verdiğini, hatta bazılarının da "bu tutmaz" denilerek, geri döndüğü yönündeki sorusuna da içtenlikle yanıt veren Emre Kaya, “Benim her bestem benim çocuğum ve benden bir parça. Bir çok meslektaşıma da şarkı verdim, vermeye de devam edeceğim. Ama, bazı bestelerim geri döndüğünde onları ben okuyorum “hit” oluyor. Bu da beni inanılmaz mutlu ediyor” dedi. Yaklaşık 2 saat dakika süren programda eğlenceli sohbeti ve doğal tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakan Emre Kaya, müziğin hayatının bir parçası olduğunu vurgulayarak, milyonlarca hayranına da mesaj verdi. “Ben hayranlarımla varım” diyen Emre Kaya, önümüzdeki dönemlerde yine yeni besteleriyle sevenlerinin karşısında olmaya devam edeceğini kaydetti.