Emre Aydın’ın hayatı müzik!

Moda'da sahne alan Emre Aydın, yeni projelerle hayranlarının karşısına çıkacağını söyledi. Aydın, sinema filmi yapabileceğini de söyledi...

Rock müziğin sevilen isimlerinden Emre Aydın, son olarak 2016 yılında Sen Beni Unutamazsın isimli albümünü çıkarmıştı. Son 3 yıldır albüm çıkarmasa da konserlerine hız kesmeden devam eden Aydın, yaz aylarında birçok festivalde ve farklı illerde konserler vermişti. Emre Aydın, önceki gün Moda Kayıkhane sahnesindeydi.

YENİ ŞARKI MÜJDESİ VERİP, SİNEMAYA DA GÖZ KIRPTI

Ünlü şarkıcı sahnesi öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. İlerleyen günlerde yeni projelerle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlandığını ifade eden Aydın, adı duyulmamış ve genç müzisyenleri müzikseverlerle buluşturacağını söyledi. Hayranlarına yeni şarkılar yapacağının da müjdesini veren Emre Aydın, bir yandan da sinemaya göz kırptı. Ünlü şarkıcı, ilerleyen zamanda yeni sinema filmleri de yapmak istediğini belirtti.

Röportaj sonrası sahneye çıkan Emre Aydın, 2 saatten fazla sahnede kalarak, kendisini dinlemeye gelenlere müzik dolu bir akşam yaşattı. Aydın, şarkı aralarında hayranları ile sahneden sohbet etti. Sahnede çok mutlu olduğunu dile getiren ünlü müzisyen, hayatı boyunca müzik yapmaya devam edeceğini ifade etti.

İnternet platformlarında yayınladığı ‘Belki Bir Gün Özlersin’ ile adını duyuran Emre Aydın, 2006 yılında ilk albümü olan Afilli Yalnızlık’ı çıkararak müzik piyasasına adım atmıştı. Geride bıraktığı 13 yıl içerisinde müzik dünyasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran ünlü müzisyen ilk albümünden daha sonra 2010 yılında Kâğıt Evler, 2012 yılında Beni Biraz Böyle Hatırla, 2013 yılında Eylül Geldi Sonra, 2016 yılında Ölünmüyor isimli albümlerini müzikseverlerin beğenisine sunmuştu. Emre Aydın son olarak ise 2016 yılında Sen Beni Unutamazsın albümünü çıkarmıştı.