Emre Aşık’ın kızı Elvin: Annem bizi öldürür!

İddialara göre eski milli futbolcu Emre Aşık, eşi Yağmur Sarnıç evde yokken eşyalarını almaya gidiyor ve çocuklarının darp edildiğini görüyor...

Takip Et:

Çocuklarının bakıcısı S.S. ise çocukları annesinin dövdüğünü iddia etti. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan Yağmur Sarnıç, iddialara karşı şu sözleri söyledi:

“EMRE ÇOCUKLARI DEFALARCA DÖVDÜ”

“Bu olay yaşandığında ben evdeydim. Çocuklarımı 7/24 evde tutacak halim yok. Gittikleri yer sitenin güvenlikli kamerası olan oyun alanı. Ben o arada evdeyim, oğlumla ilgileniyorum. Bir yardımcı izinli olduğu için, diğer yardımcı kızları parka götürdü.

O götürdüğü yerin her yerinde kamera var. Ben çocuklarımı ipsiz sapsız kimsenin bilmediği bir yere göndermedim. Sitenin oyun alanı. Benim haberim olmadan zaten kimse dışarı çıkamaz… Emre Aşık artık benim eşim değil, o görüntüleri izleyince bakamıyor ya kendisi daha önce çocukları defalarca dövdü. Şu an orada rol yapıyor.”

‘ANNEM BİZİ ÖLDÜRÜR’

Yağmur Sarnıç’ın bu iddiasının ardından Emre Aşık, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile herkesi şoke etti. Videoda Emre Aşık’ın kızı Elvin’in babasına “Annemin yanına gitme seni öldürür” ve ”Annem bizi öldürür” gibi sözleri büyük yankı uyandırdı.

Emre Aşık, eşyalarını almak için gittiği evde çocuklarını darp edilmiş şekilde görmenin ardından boşanmak üzere olduğu altı yıllık eşi ve üç çocuğunun annesi Yağmur Aşık’ın çocuklarını darp ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

OKUL MÜDÜRÜNDEN KAN DONDURAN İFADE

Okula giden çocuklardan Elvin’in okul müdürü A.D. tanık ifadesinde söyledikleriyle kan dondurdu!

“E.A. altına kaçırmaya başladı. Eve gitmek istemiyordu. Bana, ‘Annem beni döver, bu kakalı kıyafetlerimi görmesin’ dedi. Çok agresif olmuştu, herkese zarar veriyordu. Annesine onu pedagoga götürmesini söyledim. Annesi bana, ‘Biz pedagogla mı büyüdük, dayak ile büyüdük.

Akşam eve gelince ona gerekeni yapacağım. O bir canavar, ben dövüyorum, söz dinlemezse siz de dövün. Baş edemezseniz geleyim. Tek benden çekiniyor’ diye karşılık verdi. Kendisine ‘Çocukları dövmeyin’ deyince de ‘Onu ben doğurdum, istediğimi yaparım’ dedi.”

“TORNAVİDAYLA GELDİ”

Okul müdürü A.D., iddialarını şu sözlerle devam ettirdi: “E.A. bir gün okula tornavidayla geldi. ‘Bununla annemi ve kardeşlerimi öldüreceğim’ dedi. Vücudunda morluklar vardı. ‘Beni annem dövdü, ben öleceğim, cennete gideceğim. Allah’a annemi şikayet edeceğim’ dedi.”