Emre Aşık’ın eşi Yağmur Aşık gözaltına alındı!

Yağmur Aşık, dün Düzce'de yanında bulunan cezaevi firarisi ile birlikte gözaltına alındı...

Takip Et:

Emre Aşık‘ın boşanma davasının sürdüğü eşi Yağmur Aşık, olaylarla gündeme gelmeye devam ediyor. Yağmur Aşık bu kez yanındaki cezaevi firarisi Erdi Sungur ile birlikte gözaltına alındı. Olay dün Düzce‘de gerçekleşti.

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, dün öğle saatlerinde D-100 Karayolu Cumayeri mevkisinde lüks bir aracın sürücüsüne ‘Dur’ uyarısında bulundu. Sürücü ise aracını jandarma ekiplerinin üzerine sürerek, jandarma astsubaya çarptı. Jandarma astsubay çarpmanın etkisiyle elinden yaralanırken, jandarma ekipleri aracı takibe alarak durdurdu.

Otomobilde, uyuşturucu suçundan sabıkası bulunan ve açık cezaevinden firar ettiği öğrenilen Erdi Sungur ile eski futbolcu Emre Aşık‘ın boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Aşık gözaltına alındı.

Araçta yapılan aramada 2 ruhsatsız tabanca ile bir miktar uyuşturucu ele geçirildi. Gözaltına alınan 2 kişi jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Yağmur Aşık adliyeye götürüldüğü sırada yüzünü kapatarak soruları yanıtsız bıraktı. 2 şüphelinin savcılık işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.