Emre Aşık’ı Öldürmeyi Planlayan Eşi İddiasıyla Şaşırtma Kotasını Arşa Çıkardı..

Takip Et:
Emre Aşık’ı Öldürmeyi Planlayan Eşi İddiasıyla Şaşırtma Kotasını Arşa Çıkardı..
Emre Aşık’ı Öldürmeyi Planlayan Eşi İddiasıyla Şaşırtma Kotasını Arşa Çıkardı..

Daha Önceki ulusal futbolcu Emre Aşık’ı Öldürmeyi Tasarlayan çocuklarının annesi Yağmur Sarnıç, öne sürdüğü iddia ile herkesi şoka soktu..Vahim Ayrıntılar Haberimizde..

Emre Aşık’tan Eşi Hakkında Fuhuş İddiası!

Emre Aşık’ı Öldürmeyi Tasarlayan Eşi İddiasıyla Şaşırtma Kotasını Arşa Çıkardı..

Daha Önceki eşini öldürme tasarıyı olduğuyla gündemden düşmeyen Yağmur Sarnıç, geçmiş dönemlerde yaşanan Aysun Kayacı-Emre Aşık ilişkisiyle ilgili şoke eden açıklamalar yaptı.
Şoke eden açıklamalar yapan Yağmur Sarnıç, boşanma arifesinde olduğu eşi Emre Aşık’a yanıt verdi. Daha Önceki sevgili ünlü model Aysun Kayacı hakkında da garip açıklamalar yaptı..

“İstediğiniz kadar kötüle atın umurumda değil. Sırf bazı mevzuları ayyuka çıkartmayayım diye yapıyorsunuz ama öğrenenler zati öğreniyor. Erdi denilen kişiyle beraber hareket ettiğiniz ortada” dedi.

Vaka ifadelerine “Ben Emre’nin gidişatını ilk bildiğimde ileti attım.
45 kiloya düştüm. İnsanlar beni arayarak neler anlattı…”
sözleriyle devam etti.

“İfademde İlk Başta Palavra Açıkladım”

Erdi Sungur’un palavra ifade için zorladığını ifade eden Yağmur Sarnıç, “Bana bir tanıdık arayıp ‘Hakkında yakalanma emri çıktı’ deyince panikledim. Neden yakalanma emri olduğunu öğrenmediğim için Erdi’yle kaçtım ve yakalandım. Bana o sırada ‘Hamileyim de, imam nikâhımız var diye ifade ver, yoksa hırpalarlar’ dedi.
Emre kendisi anlattı bana, Aysun’u hırpalıyormuş. Aysun onun şahsi durumlarını öğreniyor. Bunları açıklamaya kalktığında mafya tarafından tehdit edildi ve vefat korkusu suratından yurtdışına kaçtı”
diye konuştu.

Yağmur Sarnıç’ın Sevgilisinden Kan Donduran İddia..

Yağmur Sarnış’ın daha önceki eşini öldürmek için tasarı yaptığı öne sürülen  sevgilisi Erdi Sungur, geçen günlerde katıldığı programda kan donduran itiraflar yapmıştı.

.