Magazin

EMRAH, LOTO İKRAMİYESİNE GÖZÜNÜ DİKTİ!..

Şarkıcı, hemen oynadığı bir tomar loto kuponunu kontrol ettirdi. Takvim'in haberine göre sahip olduğu serveti kadar cimriliğiyle de dilden düşmeyen Emrah'ın Bodrum tatili devam ediyor. Önceki gün eşi Sibel Erdoğan ve oğlunu evde bırakan şarkıcı, bir arkadaşıyla Bitez Beyaz Beach'e gitti. Kendisine bir çay söyleyen Emrah, gördüğü bir piyangocuyu hemen yanına çağırdı.

Cebinden bir tomar loto kuponu çıkaran Emrah, seyyar satıcıdan kuponlara ikramiye çıkıp çıkmadığını kontrol etmesini istedi. Ünlü şarkıcı, uzun süre esir aldığı piyangocuya sık sık "İyi bak, küçük de olsa bir ikramiye çıkmış olabilir" dedi.

Kuponlarına ikramiye vurmayan Emrah, çareyi yeni kupon oynamakta buldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu