Magazin

Emrah Bodrum’da halk pazarında!

Şu sıralar tribüte albümünün hazırlıklarını yapan Emrah, Bodrum’daki Konacık halk pazarında fotoğraflandı. Şarkıcının rahat tavırları dikkat çekti.

‘HABERİM YOKMUŞ GİBİ ÇEK’
İstanbul’un yoğun trafiğinden ve kalabalığından fırsat buldukça kaçmaya çalışan ünlü şarkıcı, Yılın bir bölümünü ailesiyle Bodrum’daki evinde geçiriyor. Orada ailesiyle birlikte doğal bir yaşamı tercih eden Emrah, geçtiğimiz günlerde alışveriş yapmak için halk pazarındaydı.

Mutfak alışverişi için Bodrum’da yaşadığı mahalledeki süpermarketlerin yanı sıra, halk pazarına da giden ünlü şarkıcı, tezgahları dolaşıp meyve ve sebze satın aldı. Emrah, pazarda alışveriş yaptığı sırada, sanki haberi yokmuş gibi fotoğrafı çekildi ve o kare bir şekilde basına yansıdı. Şarkıcının, oldukça keyifli olduğu da gözlendi.

Geçtiğimiz günlerde Emrah’ın eşinden boşanacağı iddia edilmiş ancak ünlü şarkıcı söylentileri yalanlamıştı. Haberi yapan gazeteci, istihbaratının doğru olduğu konusunda ısrar etmiş ama Emrah ve Sibel Erdoğan çifti “Her evlilikte olan sorunlarımız var. Boşanmıyoruz” demişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu