EMİRGAN’I SALLAYAN ‘MARJİNAL’ PARTİYE ÜNLÜ AKINI!..

Çağatay Ulusoy – Serenay Sarıkay çifti, Çağatay’ın Ulusoy’un eski sevgilisi Berrak Tüzünataç’la beraber ; Sinem Kobal ve Aslıhan Doğan Arda Turan’la beraber; kavgalı olan eski sevgililer Murat Dalkılıç – Merve Boluğur’la beraber; Eser Yenenler’se, Kenan İmirzalıoğlu’nun geçtiğimiz sene beraberlik yaşadığı Kübra Küçük’le beraber sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

A Milli Futbol Takımı’nın Lüksemburg’la deplasmanda oynadığı ve kazandığı 2-1 maç sonrası Arda Turan İstanbul’a döndü. Turan, ayağının tozuyla eski sevgilileri Sinem Kobal ve Aslıhan Doğan’ın eğlendiği mekana gitti. Turan, sabahın ilk ışıklarına kadar kardeşi Okan Turan’ın olduğu grupla Gizli Kalsın’da kalıp eğlendi.

Eski sevgililer Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur önceki gece yakın arkadaşlarının daveti üzerine geldikleri mekanda barıştılar. Çift sarmaş dolaş ayrıldıkları mekan sonrası gazetecilerle köşe kapmaca oynadı. Murat Dalkılıç’ın vip aracıyla yaklaşık 1 saatlik İstanbul turundan sonra ikili Ulus’ta bulunan özel güvenlikli bir siteye girip izlerini kaybettirdiler. Dalkılıç, site güvenliğine ”Sakın bunları almayın” sözleriyle talimat verdi.

‘Medcezir’ in iki başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya da Berrak Tüzünataç’ın da arasında bulunduğu arkadaş grubuyla Gizli Kalsın’da eğlendi. Mekanı Murat Dalkılıç – Merve Boluğur grubuyla terk eden Çağatay – Serenay çifti site güvenliğini basınla aralarına siper edip görüntülenmekten kurtuldular.

3 Adam programının sunucuları Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç geceden sevgilileriyle birlikte ayrıldılar. Eser Yenenler’in mekan içerisinde yakınlaştığı ve daha önce de görüntülendiği Kübra Küçük’le mekandan gizli saklı kaçması dikkat çekti. (Sözcü)