Emina, Sadettin Saran’a ‘Evlenmek istemiyorum’ diyerek ilişkiye noktayı koydu!

ÖZEL HABER - İşte ayrılığın gerçek sebebi! Emina, "Evlenmeyi düşünmüyorum" diye rest çekip ilişkiye nokta koydu...

Takip Et:

Magazinn.com, özel haberleriyle gündem yaratmaya devam ediyor. Emina Jahovic ve Sadettin Saran aşkının bittiğini “özel haber” olarak yayınlayan magazinn.com yine haklı çıktı! Büyük aşk bitti! Ayrılığın gerçek sebebini de ilk kez ortaya çıkaran yine magazinn.com oldu.

Magazinn.com’un haberine göre; Sadettin Saran, ilk kez bir sevgilisini kızıyla ve anne babasıyla tanıştırarak ciddiyetini belli etmiş, o fotoğrafı instagram’da paylaşmış ve Emina Jahovic’e sürekli “Evlenelim” diye baskı yapmaya başlamıştı. Emina ise, “Bir evlilikten yeni çıktım ve bir daha evlenmek istemiyorum” diyerek bu teklifi reddetmişti. İlişkideki en büyük kriz buydu. Jahovic, Sırp basınına da aynı açıklamayı yapıp bu kararındaki ciddiyetini gösterdi.

EMİNA YILBAŞINDA AMERİKA’YA GİTMEK İSTEMEDİ!
Emina Jahovic, Saran’ın “Yılbaşını Washington’da birlikte geçirelim” teklifine de sıcak bakmadı. Hatta, Emina bugün (29 Aralık) Saran’ın karşı çıkmasına rağmen Çanakkale’ye gitti. Ünlü şarkıcının haftalardır ayrılmak istediği ve Saran’ın mesajlarını karşılıksız bıraktığı da iddialar arasında!

Bu arada; Emina’nın, Saran’ın yılbaşı partisine katılmaması da çiftin arasının son haftalarda açık olduğunu kanıtlar nitelikteydi. (Magazinn.com)