Magazin

Emina Jahovic iddialara son noktayı koydu!

7 aylık ilişkilerine geçtiğimiz şubat ayında nokta koyan Sadettin Saran ve Emina Jahovic çifti haziran ayında ilişkilerine son bir şans verse de başarılı olamadı. Çiftin 2 ay önce ayrıldığı ortaya çıktı. Ayrılık haberlerinin hemen ardından Sadettin Saran’ın adının Defne Samyeli ile anılması ile birlikte ‘Emina Jahovic ve Sadettin Saran’ı Defne Samyeli mi ayırdı?’ sorusu akıllara gelmişti.

Konu hakkında sessizliğini bozan Emina Jahovic, “Ayrıldığımız doğru. Ama bunun Defne Samyeli ile ilgisi yok. Bir süre yalnız kalmak istiyorum” şeklinde bir açıklama yaptı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu