Magazin

Emin Eminzada’dan büyük başarı!

Azerbaycan’da hem de Birleşik Devletler’de tescillenmiş olan genç sanatçı Emin Eminzada, Aranjör Serdar Ayyildiz’ın ünlü isimleri bir araya getirdiği sürpriz albüm çalışmasında yer alacak.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından ödüllendirilen genç sanatçı Azerbaycan’ın prestijli müzikal derecelendirmesi Genç Yetenekler Altın Kitabı’na eklendi.

1 Şubat’ta yayınlanan yeni şarkısı “Tresaure Me” ile listeleri yeniden şekillendiren Emin Eminzada, önümüzdeki günlerde Türkçe şarkı yapacağını duyurmuştu. Azeri şarkıcı, verdiği bir konserinde ülkemizin yetenekli ve genç pop şarkıcısı olan Aleyna Tilki ile bir düet yapmak istediğini açıkladı.

Genç yaşına rağmen bir çok ödül alan ve büyük başarılara imza atan Emin Eminzada, yeni şarkı çalışmalarına Türkiye’de devam edeceği öğrenildi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu