Kültür ve Sanat

Emily in Paris dizisi Netflix’te yayımlandı

Sex and the City dizisinin yaratıcısı Darren Star’ın yaratıcılığını üstlendiği drama ve komedi cinslerini harmanlayan yeni Netflix dizisi Emily in Paris, geçtiğimiz dakikalarda platformdaki yerini aldı. İzleyiciler tarafından merakla beklenen Emily in Paris dizisinin ilk sezonu 10 kısımdan oluşuyor. Kısımların uzunluğu ise ortalama 30 dakika.

Emily in Paris

Emily in Paris mevzusu

Dizide vakalar, Şikagolu hırslı bir pazarlama idareyicisi olan Emily Cooper’ın, Paris’te düş gibi bir iş fırsatı yakalaması üzerine gelişiyor.
Dizinin oyuncu kadrosunda; Lily Collins, Samuel Arnold, Lucas Bravo, Philippine Leroy-Beaulieu ve Ashley Park gibi adlar yer alıyor.

Lily Collins, Darren Star ile çalışacak olmasının coşkusunu şu biçimde anlatmıştı:

“Darren’in tüm gösterileri beni derinlemesine etkileyerek bayanlık yolculuğumda bana yardım oldu. Bu yapım için Paris’ten daha esin verici bir kent de düşünemiyorum. Reel bir düş proje!”

Geçtiğimiz dakikalarda Netflix kütüphanesindeki yerine geçmiş olan Emily in Paris dizisinden yayımlanmış fragmanları hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu