EMEL YILDIRIM, ERDAL ACAR’DAN BOŞANDIĞINA PİŞMAN MI OLDU?

0

Emel Yıldırım, 19 yıllık evliliğini ihanet yüzünden bitirdi. Pişman olan Yıldırım, eski eşi Erdal Acar'la barışmak istedi. Ancak işadamı, 'Evlilik defterini kapadım' dedi.

Takvim'in haberine göre geçtiğimiz aylarda 19 yıllık evliliklerini ani bir kararla bitiren Emel ile Erdal Acar cephesinden yeni haberler var. 'İhanet' yüzünden evliliğine nokta koyan Emel Acar, boşanmanın ardından 'Yıldırım' soyadını kullanmaya başladı. Erdal Acar'dan boşanırken maddi ve manevi hiçbir tazminat talebinde bulunmayan Emel Yıldırım, kendisine ailesinin de bulunduğu İzmir'de yeni bir hayat kurdu.

Ancak ünlü modacı, geçtiğimiz haftalarda sıkıntı yaşamaya başladı. Eşinden tazminat almadan ayrılan Yıldırım'ın maddi zorluk çektiği ve bu yüzden İzmir ile İstanbul'da açacağı modaevlerini askıya aldığı öğrenildi. Dedikodulara göre Emel Yıldırım, önceki günlerde Erdal Acar'ı telefonla aradı ancak eski eşine ulaşamadı. Evliliğine ikinci bir şans vermek istediği öğrenilen ünlü modacı, bunun için araya aile büyüklerini soktu

Ancak eski eşinin telefonlarına dahi çıkmayan Erdal Acar'ın yakın çevresine "Evlilik defterini kapattım. Emel'le tekrar bir araya gelmemiz söz konusu bile değil kendime yeni bir düzen kurdum" dedi. Bu arada Erdal Acar'ın kardeşi Erdinç Acar da eşi Hande Hanım'dan boşanmış; ancak çift, birkaç yıl sonra yeniden nikah masasına oturmuştu.