Emanet 8 Ekim Perşembe 24. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Emanet 8 Ekim Perşembe 24. Bölüm Fragmanı İzle
Emanet 8 Ekim Perşembe 24. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal 7’nin hoşlanılan dizilerinden Emanet 24. Kısmı ile 8 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak. Yaman, Seher’bağışlayacak mı? Bu sualin ayrıntıları ve daha aşırısını tespit edeceksiniz. Dizinin yeni kısmından ilk görüntüleri de videodan seyredebilirsiniz.

Emanet dizisinin bir evvelki kısmında; borcunun Yaman tarafından ödendiğini bilen Seher, bu jest karşısında ne tepki verecektir? Ali ve Kiraz, kendilerine yaklaşan riskten habersizken, emniyettekiler ise biz iz tespit etmeye çalışır.

Kanal 7 ekranlarında tertemiz bir dizi başlıyor.
Emanet, hafta içi her gün Kanal 7’de.

Dizinin mevzusu:

Seher, yaşlı babasıyla beraber yaşayan alçakgönüllü, genç ve hoş bir kızdır. Seher’in serinkanlı akıp giden yaşamı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefatıyla sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir itimadı vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Zira sert kaideleri ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye hedefi yoktur.
Bu macera, Kırımlı konağında uzun süredir saklı kalmış gizemleri ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde apayrı bir itimat gelişmeye başlatacaktır.

Rejisörler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Destekçi Rejisör: Umut Keten

Görüntü Rejisörü: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Rejisörü: Saadet Parlak

Kostüm Mesulü: Reel Bitmez

.