Emanet 7 Ekim Çarşamba 23. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Emanet 7 Ekim Çarşamba 23. Bölüm Fragmanı İzle
Emanet 7 Ekim Çarşamba 23. Bölüm Fragmanı İzle

Emanet dizisi Kanal 7’nin Yemin’den sonra ekrana sürdüğü ikinci Türk günlük dizisi. Genelde Hint dizilerini yayınlayan kanal Emanet için de iddialı… Emanet 23. Kısım fragmanı yayınlandı. 7 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni kısımda Seher, parayı kabul edecek mi? Ayrıntıları videoda tespit edebilirsiniz.

Dizinin bir evvelki kısmında Yaman, sağlık kurumu odasında göz göze kaldığı Seher’in kendisinden bir şeyler gizlediğini anlar. Seher’in ise hiçbir şeyden haberi yoktur.
Itimat… Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u mukaddes bir itimat gibi bakan Seher ve Yaman’ın kalplere değecek hikayesi Itimat ile izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanda ablasının vefatıyla sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, öbür yanda ağabeyinin itimadını gözetmek için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir itimadı aşkla gözetmeye çalışanların hikayesi Itimat ile ekrana taşınacak.

Dizinin mevzusu:

Seher, yaşlı babasıyla beraber yaşayan alçakgönüllü, genç ve hoş bir kızdır.
Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir itimadı vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Zira sert kaideleri ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye amacı yoktur. Eforunu yalnızca masumluğundan ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir çabaya girişir. Bu macera, Kırımlı konağında uzun süredir saklı kalmış gizemleri ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde apayrı bir itimat gelişmeye başlatacaktır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Itimat, çekici hikayesiyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Rejisörler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Destekçi Rejisör: Umut Keten

Görüntü Rejisörü: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Rejisörü: Saadet Parlak

Kostüm Mesulü: Reel Bitmez

.