Emanet 6 Ekim Salı 22. Bölüm Fragmanı İzle | Seher Ne Saklıyor?

Takip Et:
Emanet 6 Ekim Salı 22. Bölüm Fragmanı İzle | Seher Ne Saklıyor?
Emanet 6 Ekim Salı 22. Bölüm Fragmanı İzle | Seher Ne Saklıyor?

Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam eden Emanet dizisinin22. Kısmı 6 Ekim Salı akşamı yayınlanacak. Yeni kısımda Seher ne gizliyor? İşte bu sualin cevabı ortaya çıkacak. Videodan dizinin yeni kısmından ilk görüntüleri seyredebilirsiniz.

Dizinin bir evvelki böümünde Yaman ve Seher, Zuhal’in atağıyla yakınlaşsa da İkbal’in tasarıyı çoktan hazırdır. Kiraz’ı polislerin arasında bakan Ali, Kiraz’ı kurtarmak için bir çözüm tespit etmek zorundadır.

Kanal 7 ekranlarında tertemiz bir dizi başlıyor.
Emanet, 7 Eylül’den itibaren hafta içi her gün Kanal 7’de.

Dizinin mevzusu:

Seher, yaşlı babasıyla beraber yaşayan alçakgönüllü, genç ve hoş bir kızdır. Seher’in soğukkanlı akıp giden yaşamı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefatıyla sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir itimadı vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Zira sert kaideleri ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye maksadı yoktur.
Bu macera, Kırımlı konağında uzun süredir saklı kalmış gizemleri ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde apayrı bir itimat gelişmeye başlatacaktır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Itimat, çekici hikayesiyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Rejisörler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Destekçi Rejisör: Umut Keten

Görüntü Rejisörü: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Rejisörü: Saadet Parlak

Kostüm Mesulü: Hakikat Bitmez

.