Emanet 5 Ekim Pazartesi 21. Bölüm Fragmanı izle!

Takip Et:
Emanet 5 Ekim Pazartesi 21. Bölüm Fragmanı izle!
Emanet 5 Ekim Pazartesi 21. Bölüm Fragmanı izle!

Emanet 21. Kısmında Seher’in hastalığı mevzusu öne çıkacak. 5 Ekim Pazartesi akşamı Kanal 7 ekranında yayınlanacak olan dizisinin yeni kısmında neler olacağı ile alakalı ayrıntıları videodaki fragmanda tespit edebilirsiniz.

Dizinin bir evvelki kısmında; Yusuf’un doğum gününde Seher’i Selim’in restoranında bulan Yaman’ın tepkisi büyük olur. İkbal ve Zuhal’in kurduğu tasarı, hiç varsayım etmedikleri bir neticeye neden olur. Hiç tanımadığı bir adamı bayıltan Kiraz, bu beladan hiç de basit kurtulamayacaktır.
Emanet, 7 Eylül’den itibaren hafta içi her gün Kanal 7’de.

Dizinin mevzusu:

Seher, yaşlı babasıyla beraber yaşayan alçakgönüllü, genç ve hoş bir kızdır. Seher’in serinkanlı akıp giden yaşamı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefatıyla sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir itimadı vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Zira sert kaideleri ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye hedefi yoktur.
Bu macera, Kırımlı konağında uzun süredir saklı kalmış gizemleri ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde apayrı bir itimat gelişmeye başlatacaktır.

Rejisörler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Destekçi Rejisör: Umut Keten

Görüntü Rejisörü: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Rejisörü: Saadet Parlak

Kostüm Mesulü: Hakikat Bitmez

.