Emanet 30 Eylül Çarşamba 18. Bölüm Fragmanı İzle ! Seher Savaşı

Takip Et:
Emanet 30 Eylül Çarşamba 18. Bölüm Fragmanı İzle ! Seher Savaşı
Emanet 30 Eylül Çarşamba 18. Bölüm Fragmanı İzle ! Seher Savaşı

Kanal 7 ekranlarında bu sezon başlayan ve alaka bakan Emanet dizisinin 18. kısmında neler yaşanacak? 30 Eylül Çarşamba günü yayınlanacak olan dizinin yeni kısmından ayrıntıları fragmanda tespit edebilirsiniz. İkbal hırsını kıyafetten çıkarır. Bütün bu sırada odaya gelen Seher onun ne yapmaya çalıştığını kavrayamaz.

Kıyafeti parçalarken Seher’e yakalanan İkbal, kendini kurtarmak için bir derman tespit etmek zorundadır. Bir yandan da Seher’i Yaman karşısında güç gidişatta bırakmanın yollarını arar.
Itimat… Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u mukaddes bir itimat gibi bakan Seher ve Yaman’ın kalplere değecek hikayesi Itimat ile izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanda ablasının vefatıyla sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, öteki yanda ağabeyinin itimadını gözetmek için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir itimadı aşkla gözetmeye çalışanların hikayesi Itimat ile ekrana taşınacak.
Seher’in serinkanlı akıp giden yaşamı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefatıyla sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir itimadı vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Zira sert kaideleri ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye maksadı yoktur. Eforunu yalnızca masumluğundan ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir çabaya girişir.