Emanet 2 Ekim Cuma 20. Bölüm Fragmanı İzle | Yusuf’un doğum günü

Takip Et:
Emanet 2 Ekim Cuma 20. Bölüm Fragmanı İzle | Yusuf’un doğum günü
Emanet 2 Ekim Cuma 20. Bölüm Fragmanı İzle | Yusuf’un doğum günü

Kanal 7 ekranlarında tertemiz bir dizi. Itimat… Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u mukaddes bir itimat gibi bakan Seher ve Yaman’ın kalplere değecek hikayesi Itimat ile izleyici karşısına çıkıyor. 2 Ekim Cuma akşamı dizinin 20. kısmı yayınlanacak. Yusuf’un doğum günü var.. Videodan yeni kısımdan ayrıntıları seyredebilirsiniz.

Itimat son kısmında Seher ve Selim’i restoranda bakan Yaman’ın tepkisi ne olacaktır? İkbal’in tasarıyı adım adım işlemektedir.
Kiraz ise Ali’nin tüm ihtarlarına karşın başını yeniden belaya sokmayı başarır.

Bir yanda ablasının vefatıyla sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, değişik yanda ağabeyinin itimadını gözetmek için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir itimadı aşkla gözetmeye çalışanların hikayesi Emanet ile ekrana taşınacak. Emanet, 7 Eylül’den itibaren hafta içi her gün Kanal 7’de.

Dizinin mevzusu: Seher, yaşlı babasıyla beraber yaşayan alçakgönüllü, genç ve hoş bir kızdır.
Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir itimadı vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Zira sert kaideleri ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye gayeyi yoktur. Eforunu yalnızca masumluğundan ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir çabaya girişir. Bu macera, Kırımlı konağında uzun süredir saklı kalmış gizemleri ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde apayrı bir itimat gelişmeye başlatacaktır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Itimat, çekici hikayesiyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Rejisörler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Destekçi Rejisör: Umut Keten

Görüntü Rejisörü: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Rejisörü: Saadet Parlak

Kostüm Mesulü: Asıl Bitmez

.