Emanet 19 Ekim Pazartesi 31. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Emanet 19 Ekim Pazartesi 31. Bölüm Fragmanı İzle
Emanet 19 Ekim Pazartesi 31. Bölüm Fragmanı İzle

Bu sezon başlayan Kanal 7’nin yeni günlük dizisi Emanet 30 kısmı geride bıraktı. İlgi bakan dizi, hafta içi öğleden sonra saatlerinde ekrana geliyor. Emanet dizisinin 31. yeni kısmı ise 19 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak. Peki neler izleyeceksiniz? İlk ayrıntıları videodaki fragmanda tespit edebilirsiniz.

Emanet dizisinin 31.yeni kısmında Yaman ve Seher sevgili mi olacak? Dizide coşku bitmiyor ve yeni kısımlar da merakla bekleniyor. Bir evvelki kısımda ise Yaman, vefatla burun buruna kalan Seher’i kurtarmak için saniyelerle yarışmak zorundadır.
Kiraz ve Osman, Ali’yi içine düştüğü bu güç vaziyette yalnız bırakmak istemez.

Kanal 7 ekranlarında tertemiz bir dizi başladı. Itimat… Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u mukaddes bir itimat gibi bakan Seher ve Yaman’ın kalplere değecek hikayesi Itimat ile izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanda ablasının vefatıyla sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, öteki yanda ağabeyinin itimadını gözetmek için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir itimadı aşkla gözetmeye çalışanların hikayesi Itimat ile ekrana taşınacak.
Seher’in soğukkanlı akıp giden yaşamı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefatıyla sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir itimadı vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Zira sert kaideleri ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye amacı yoktur. Eforunu yalnızca masumluğundan ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir çabaya girişir.