Medya

Emanet 16 Ekim Cuma 30. Bölüm Fragmanı İzle

Emanet 30. Kısmında neler izleyeceksiniz? Kanal 7 ekranında hafta içi öğleden sonra saatlerinde yayınlanmakta olan Emanet dizisinde Seher hayat gözlerini mi yumacak? Dizide ayrılık mı var? Bu suallerin cevaplarını yeni kısımda izleyeceksiniz. Ayrıntıları videoda tespit edebilirsiniz.

Peki son yayınlanan 29. kısımda neler olmuştu? Yaman, Soygiray tarafından kaçırılan Seher’i tespit etmek için hemen harekete geçer. Soygiray, Seher için Yaman’a büyük bir kıymet ödetmekte ısrarcıdır.
Soygiray, Seher için Yaman’a büyük bir kıymet ödetmekte ısrarcıdır. Begüm’ün açıkladıkları karşısında şok olan Ali, hiç istemediği bir sonuc vermek zorundadır.

Kanal 7 ekranlarında tertemiz bir dizi Itimat… Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u mukaddes bir itimat gibi bakan Seher ve Yaman’ın kalplere değecek hikayesi Itimat ile izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanda ablasının vefatıyla sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, değişik yanda ağabeyinin itimadını gözetmek için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir itimadı aşkla gözetmeye çalışanların hikayesi Itimat ile ekrana taşınacak.
Seher’in uysal akıp giden yaşamı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefatıyla sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir itimadı vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Zira sert kaideleri ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye amacı yoktur. Eforunu yalnızca masumluğundan ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir çabaya girişir.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu