Medya

Emanet 15 Ekim Perşembe 29. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal 7’nin beğenilen dizilerinden Itimat, hafta içi öğleden sonra saatlerinde ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin alaka sürükleyen öyküsü git gide derinleşiyor… Yaman, Seher’i kurtarabilecek mi? Yeni kısmın en ehemmiyetli sual işareti bu. 15 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak olan 29.kısımdan ilk ayrıntılar ortaya çıktı. Aşağıdaki videoda seyredebilirsiniz.

Itimat dizisinin son yayınlanan kısmında Yaman, Seher’i yalnız bırakmadı. Seher’in Selim’in evlilik önerisine negatif yanıt verdiğini kavrayan Yaman, yanılgısını karşılama etmeyi başarabilecek midir? Ali’yi kaybetmek istemeyen Begüm, riskli bir tasarı yapar.

Kanal 7 ekranlarında tertemiz bir dizi başladı; Itimat… Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u mukaddes bir itimat gibi bakan Seher ve Yaman’ın kalplere değecek hikayesi Itimat ile izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanda ablasının vefatıyla sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, öbür yanda ağabeyinin itimadını gözetmek için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir itimadı aşkla gözetmeye çalışanların hikayesi Itimat ile ekrana taşınacak.
Seher’in durgun akıp giden yaşamı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefatıyla sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir itimadı vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Zira sert kaideleri ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye hedefi yoktur. Eforunu yalnızca masumluğundan ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir gayrete girişir.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu