Medya

Emanet 13 Ekim Salı 27. Bölüm Fragmanı İzle

Itimat dizisi Kanal 7’de hafta içi her akşam yayınlanıyor. Dizinin 27. Kısım fragmanı paylaşıldı. Aşağıdaki videoda tespit edebilirsiniz. Yaman, Yusuf ve Seher’i ayırıyor mu? Dizinin yeni kısmı yeniden coşkulu sahnelerle dolu.

Kanal 7 ekranlarında tertemiz bir dizi başladı. Itimat… Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u mukaddes bir itimat gibi bakan Seher ve Yaman’ın kalplere değecek hikayesi Itimat ile izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanda ablasının vefatıyla sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, öteki yanda ağabeyinin itimadını gözetmek için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir itimadı aşkla gözetmeye çalışanların hikayesi Itimat ile ekrana taşınacak.
Seher’in soğukkanlı akıp giden yaşamı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefatıyla sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir itimadı vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Zira sert kaideleri ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye gayeyi yoktur. Eforunu yalnızca masumluğundan ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir gayrete girişir.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu