Medya

Emanet 12 Ekim Pazartesi 26. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta olan günlük dizi Emanet, yoluna devam ediyor. Dizinin 12 Ekim pazartesi akşamı 26. kısmı yayınlanacak. Yeni kısımda neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Seher evlenme önerisini kabul edecek mi?

Emanet dizisinin yeni kısmında yaşanacakların ayrıntısını fragmanda tespit edebilirsiniz. Yaman ve Selim hesaplaşması, İkbal’e çok ehemmiyetli bir fırsat verir. Selim’in tasarıyı ise herkesi şok eder. Kiraz’ı kaybetme fobisi yaşayan Ali, yapmaması gereken bir kusur yapar.

Kanal 7 ekranlarında tertemiz bir dizi başladı.
Emanet, 7 Eylül’den itibaren hafta içi her gün Kanal 7’de.

Dizinin mevzusu:

Seher, yaşlı babasıyla beraber yaşayan alçakgönüllü, genç ve hoş bir kızdır. Seher’in soğukkanlı akıp giden yaşamı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının vefatıyla sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir itimadı vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç basit olmayacaktır. Zira sert kaideleri ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye amacı yoktur.
Bu macera, Kırımlı konağında uzun süredir saklı kalmış gizemleri ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde apayrı bir itimat gelişmeye başlatacaktır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Itimat, çekici hikayesiyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Rejisörler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Destekçi Rejisör: Umut Keten

Görüntü Rejisörü: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Rejisörü: Saadet Parlak

Kostüm Mesulü: Reel Bitmez

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu