Eltilerin Savaşı’nın bol kahkahalı galası!

Gupse Özay’ın bugün vizyona giren yeni filmi Eltilerin Savaşı’nın galası dün akşam Zorlu PSM'de düzenlendi…

Takip Et:

Gupse Özay’ın Deliha serisinden sonra senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı Eltilerin Savaşı filmi bugün vizyona girdi. Dün gerçekleşen galada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu,  “İlk defa hep beraber, kocaman bir salonda izleyeceğiz. Yönetmenimizin yanımızda olması, bize çok büyük bir güç veriyor. Sevgili oyuncu arkadaşlarımızla biz iyi bir ekibiz. Birbirimizi seviyoruz. Film de harika bir aile komedisi oldu. Gerçekten 7’den 77’ye herkes, koltukta oturup, birbirlerine vura vura, güle güle izleyecekler diye düşünüyorum.” dedi.

İki eltinin aralarındaki rekabet ve çekişmeyi eğlenceli bir dilde işleyen komedi türündeki filmde Gizem karakterini canlandıran oyuncu Merve Dizdar ise şunları söyledi:

“Biz de ilk defa izleyeceğiz. Herkesin çok mutlu olmasını diliyorum. Gerçekten kahkaha atarak çıksınlar salondan. Hiçbir şey düşünmesinler, mutlu olsunlar ki öyle bir film yaptığımıza inanıyorum. Umarım herkes çok eğlenir bizim gibi. Enerjimiz yansır.”

Son dönemin yükselen yıldızlarından olan filmin başrol oyuncularından Uraz KaygılaroğluGupse çok zeki bir hanımefendi. O yüzden de çok güzel bir senaryo kaleme almış. Onur da reji anlamında bizi çok rahatlattı, çok mutlu etti. Ne istediğini bilen birisiydi. Keyifle, eğlenerek çalıştık. Biz de şimdi ilk defa izleyeceğiz. Çok heyecanlıyız. İnşallah güzel olur.” Şeklinde konuştu.

Galaya katılan arasında Gupse Özay’ın 5 yıllık sevgilisi Barış Arduç da vardı. Arduç, Özay‘ın bugüne kadar yaptığı en iyi filmi olduğunu belirterek, “Filmin bütünü iyi. Sadece gülmek dışında başka duygular da barındırıyor. Baştan sona bir sinema filmi.” dedi.