Eltilerin Savaşı görücüye çıktı!

31 Ocak'ta beyazperde de olacak, Gupse Özay ve Merve Dizdar'ın başrolünde yer aldığı Eltilerin Savaşı filminin fragmanı yayınlandı...

Takip Et:

Gülse Birsel’in senaryosunda imzası olan Yalan Dünya dizisinde canlandırdığı Nurhayat karakteri ile adını duyuran ve oyunculuğu ile beğeni toplayan Gupse Özay, Yalan Dünya’da sonra yönünü sinemaya çevirmişti. 2014 yılında senaryosunu kendisi yazdığı sinema filmi Deliha ile sanatseverlerin karşısına çıkan Gupse Özay, bu film için 20 kilo alarak bambaşka bir görüntüye bürünmüştü.

Deliha’nın ilk filmi 1.5 mlilyondan fazla gişe yapan ve 16 milyon lira kazandırınca Gupse Özay, Deliha’yı bir seri haline getirmiş ve filmin ikincisini çekmişti. Deliha 2 ile de 2 milyondan fazla gişe gören Gupse Özay, Deliha 2’den sonra artık kilo alıp vererek sağlığını bozmak istemediğini açıklamıştı. Kariyerine kendi yazdığı senaryoları sinemaya taşıyarak devam eden ünlü oyuncu, bu kez Eltilerin Savaşı isimli film ile güldürmeye geliyor.

Gupse Özay ve Merve Dizdar’ın başrolünde yer aldığı Eltilerin Savaşı filmi 31 Ocak’ta sinema salonlarında yerini alacak. Yeniden milyonları güldürmeyi hedefleyen Özay’ın filminin fragmanı 1 Ocak itibariyle yayınladı. YouTube’ta 1 milyon izlenme oranına ulaşan ve trend videolar listesinde 10  numarada bulunan Eltilerin Savaşı, fragmanı ile de kahkahalara boğdu.