Magazin

Eliz Sakuçoğlu ve sevgilisinin tekne romantizmi!

Murat Boz’la yaşadığı ilişki ile tanınmaya başlayan Eliz Sakuçoğlu, geçtiğimiz yıldan beri oyuncu Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşıyordu. Daymaz ile yollarını ayıran Sakuzoğlu, yazın başında DJ Semih Ergun’le birlikte olmaya başlamıştı.

Uzun süredir tatilde olan ikilinin bu kez rotası Göcek’ti. The Sound of Sails festivaline katılan çift, teknede yelken yarışlarını izledi. Bu sırada müziğin ritmi ile dans etmeye başladı. Ergun bir süre sonra Sakuçoğlu’nu kucağına aldı. Çiçeği burnunda sevgililer birbirlerini öpmeye doyamadı.

EKİN MERT DE YALNIZ KALMADI

Öte yandan Sakuçoğlu’nun eski sevgilisi Ekin Mert Daymaz da kendisi gibi oyuncu olan Melisa Döngel ile yeni bir aşka yelken açtı. Genç çift Akyaka’da düzenlenen bir festivalde el ele göz göze halleriyle ilişkilerini ilan etti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu