Medya

Elinden düşürmüyor! Engin Altan Düzyatan’ın oyunculuk dışındaki büyük bir tutkusu

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisindeki Ertuğrul Bey karakteriyle 5 sezon ekranda kalan Engin Altan Düzyatan, daha sonra ömrü kısa süren Mermi dizisinde oynamış ve bir müddettir oe dizilere ara vermişti. Dinlenen ve ailesiyle zaman geçiren oyuncu, aynı zamanda büyük bir isteği olan meşguliyetiyle de ilgilendi.

Kendisini sosyal medyadan takip edenler öğrenir. Engin Altan Düzyatan, oyunculuğunun yanı sıra bütün bir resim meraklısı.
Oyuncu, zaman içerisinde sanki bir isteğe dönüşen resim sürükleme işini de hayli ilerlettiğini paylaşımlarıyla gösteriyor.

Şimdilerde yine Barbaros dizisi ile ekrana dönmesi beklenen oyuncu, instagram’da son olarak elinde resim makinası ile çekilen bir resmini paylaştı. Oyuncunun sevinçli hali suratına yansırken, sakallarının iyice uzadığı da gözlerden kaçmadı.

Barbaros Hayrettin Paşa’yı oynayacağı diziye hazırlanan Engin Altan Düzyatan’a instagram’daki takipçilerinin çoğu zamanının hala ‘Ertuğrul Bey’ diye hitap ettikleri de yorumlarda bakılmakta.

Ayrıca resim sürüklerken ne kadar mutlu olduğu da suratına yansıyor oyuncunun.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu